Oferty pracy w Szwajcarii

Monter Konstrukcji Stalowych
Zbrojarz
Pracownik Drogowy
Spawacz (Mig, Tig, Mag, Aluminium)
Monter Wentylacji
Cieśla Szalunkowy
Hydraulik

Malarz
Elektromonter
Ślusarz
Blacharz Budowlany / Dekarz
Monter Podłóg
Elektryk
Murarz

Płytkarz
Monter Fasad
Monter Płyt Karton/Gips, Regipsiarz
Stolarz/Monter Mebli
Stolarz Budowlany
Monter Okien
Monter Rusztowań

Miejsce pracy:

Szwajcaria (głównie niemieckojęzyczna, wszystkie regiony).

Start:

Natychmiast lub po wcześniejszym uzgodnieniu.

Zakres obowiązków:

Dokładny zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej

Wymagania:

  • Doświadczenie na w/w stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd
  • Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
  • Odpowiedzialność, dokładność

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i języka niemieckiego ( do ustalenia indywidualnie z kandydatem 31 – 40 CHF na start + dieta dzienna uzależniona od stanowiska i miejsca pracy)
  • Zatrudnienie tylko w największej firmie Szwajcarskiej na umowę o pracę z pełnym zakresem świadczeń
  • Pomoc w relokacji (zakwaterowanie – płatne pracownik, sprawy urzędowe, ubezpieczenie, administracja, pozwolenie na pracę
  • Stałą opiekę polskiego koordynatora
[custom-facebook-feed feed=1]