Oferty pracy w Szwajcarii

Dekarz
Monter Konstrukcji Stalowych
Zbrojarz
Pracownik Drogowy
Spawacz (Mig, Tig, Mag, Aluminium)
Monter Wentylacji
Cieśla Szalunkowy
Hydraulik

Malarz
Elektromonter
Ślusarz
Blacharz Budowlany / Dekarz 
Monter Podłóg
Elektryk 
Murarz 

Płytkarz
Monter Fasad
Monter Płyt Karton/Gips, Regipsiarz
Stolarz/Monter Mebli
Stolarz Budowlany
Monter Okien
Monter Rusztowań

Miejsce pracy:

Szwajcaria (głównie niemieckojęzyczna, wszystkie regiony).

Start:

Natychmiast lub po wcześniejszym uzgodnieniu.

Zakres obowiązków:

Dokładny zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej

Wymagania:

  • Doświadczenie na w/w stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd
  • Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
  • Odpowiedzialność, dokładność

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i języka niemieckiego ( do ustalenia indywidualnie z kandydatem 31 – 40 CHF na start + dieta dzienna uzależniona od stanowiska i miejsca pracy)
  • Zatrudnienie tylko w największej firmie Szwajcarskiej na umowę o pracę z pełnym zakresem świadczeń
  • Pomoc w relokacji (zakwaterowanie – płatne pracownik, sprawy urzędowe, ubezpieczenie, administracja, pozwolenie na pracę
  • Stałą opiekę polskiego koordynatora

Praca w Szwajcarii dla dekarzy

Jesteś dekarzem z doświadczeniem zwłaszcza w układaniu lub remontach dachów płaskich? Mamy kilka posad w Zurychu. Atrakcyjne stawki w kwotach od 34 do 36 CHF (franków szwajcarskich). Start od zaraz (01. grudnia 2022).

Aplikuj teraz!


Robotnik budowlany w Szwajacarii

(grudzień 2022)

Praca dla robotnika budowlanego ( Bauarbeiter) w północnej Szwajcarii w regionie Aarau. Start natychmiastowy – od zaraz! Szukamy zmotywowanych kandydatów najlepiej z komunikatywnym językiem niemieckim. Wynagrodzenie od 33 – 35 CHF (franków szwajcarskich) za roboczogodzinę.

Monter instalacji grzewczych i wentylacyjnych w Zermatt

(grudzień 2022)

Pilnie poszukujemy solidnych instalatorów CO (Heiznungsmonteur) do pracy w szwajcarskim regionie Zermatt. Start już od 01. grudnia 2022. Oferowana stawka to 34 do 37 CHF (franków szwajcarskich). Zapewniamy pomoc z zakwaterowaniem i szwajcarską umowę o pracę. Aplikuj teraz lub zadzwoń: +48 579 212 910

Blacharz samochodowy – Zurych

Oferujemy pracę w Szwajcarii dla dziesięciu blacharzy samochodowych do pracy w regionie Zurichu. Stawka godzinowa w zależności od doświadczenie 33 – 39 CHF (franków szwajcarskich) za godzinę.

Praca dla ogrodnika – Gartner / Landschafstgartner

Szukamy do pracy, w szwajcarskim region Thurgau, ogrodników i konserwatorów obszarów zielonych. Oferowane wynagrodzenie to 30 – 32 CHF (franków szwajcarskich) za roboczogodzinę. Start od początku grudnia 2022.

Praca dla tynkarzy w Szwajcarii


Poszukujemy doświadczonych tynkarzy (Gipser) do pracy na budowach i przy remontach w Lucernie i Zurychu od zaraz. Stawki zaczynają się od 34 do 38 CHF (franków szwajcarskich) za godzinę. Jesteś zainteresowany? Wyślij nam swoje CV i określ datę startu oraz poziom znajomości języka niemieckiego. Aplikuj teraz!

Praca dla stolarzy w Szwajcarii

Poszukujemy dwóch stolarzy (Schreiner) do pracy w firmach meblarskich w Szwajcarii. Stawka nawet 38 CHF (franków szwajcarskich) dla doświadczonych stolarzy. Praca na umowie szwajcarskiej z długoterminowym okresem. Pracodawcy zapewniają wypłaty tygodniowe lub w formie tygodniowych zaliczek. Wyślij nam swoje CV z preferowaną datą rozpoczęcia pracy.

Praca w Szwajcarii dla elektryków

( listopad 2022)

Poszukujemy fachowców do pracy w Szwajcarii na stanowisku elektryk – instalator elektryk. Praca w północnej Szwajcarii w miejscowości Olten w budynkach mieszkalnych przy montażu instalacji elektrycznych. Oferujemy atrakcyjne stawki w wysokości 33 – 37  ( 160 – 177 PLN) franków szwajcarskich (CHF) za roboczogodzinę. Praca długoterminowa w oparciu o pełną szwajcarska umowę o pracę z ubezpieczeniem socjalno – emerytalnym.

Szukamy monterów kuchni do pracy w Szwajcarii

(listopad 2022)

Praca praktycznie od zaraz lub w dogodnym terminie dla doświadczonych monterów kuchni (St Gallen), drzwi ( w całej niemieckojęzycznej Szwajcarii) i okien (Brno, Olten) . Proponowana stawka to 33 – 37 franków za godzinę w zależności od doświadczenia. Wymagany podstawowy język niemiecki. Oferujemy pomoc w zakwaterowaniu oraz pracę z pełnymi świadczeniami emerytalno socjalnymi.

Aplikuj teraz

Praca dla monterów dociepleń

Jesteś dociepleniowcem? Znasz się na montowaniu systemów dociepleń na elewacjach budynków mieszkalnych i komercyjnych? Mamy dla ciebie kilka ofert pracy w Szwajcarii – w Bazylei i St Gallen. Wypłacane wynagrodzenie to 32 – 34 franków szwajcarskich za godzinę oraz dodatkowa dieta dzienna wysokości 50 franków. Aplikuj poprzez stronę lub zadzwoń po więcej szczegółów zadzwoń na  +48 579 212 910

Bez kategorii
KubaP

Szwajcarska kultura pracy i biznesu

Szwajcaria jest światowym liderem w dziedzinie innowacji i siedzibą wielu międzynarodowych firm. Nic dziwnego, że wiele osób chce znaleźć pracę w Szwajcarii lub założyć własną

Read More »
Bez kategorii
KubaP

Szwajcaria – pozwolenia na pracę i pobyt

Dzięki wysokiej jakości życia, świetnym zarobkom i niskim stawkom podatkowym Szwajcaria staje się coraz bardziej popularna wśród osób poszukujących pracy. Wielu obcokrajowców – szczególnie wysoko

Read More »